FarmVille Hileleri Forumu...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FarmVille Hileleri Forumu...

Tüm Farmvillecileri Buraya Bekliyoruz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TARLAYI BÜYÜTMEK

+2
kralice_buse
günizi
6 posters
YazarMesaj
günizi
Destekleyen
Destekleyen

TARLAYI BÜYÜTMEK Empty
MesajKonu: TARLAYI BÜYÜTMEK   TARLAYI BÜYÜTMEK I_icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 7:36 pm

Tarlayı büyütmek için birkaç şart aranıyor arkadaş listen 8 kişi olmalı ve yeterli paran olmalı bunlar yoksa yeterli doların olmalı 20 dolar yani bu 14x14 tarla için market bölümünde istediğiniz tarlayı almak için gerekli şartlar yazıyor locket yazıyor ise arkadaş listeniz yetersizdir dolarınız var ise locket yazan tarlanın yanında aynı ebatta tarla dolarla satılıyor bu kapalı değildir. bundan alabilirisiniz.....
kralice_buse
Destekleyen
Destekleyen

TARLAYI BÜYÜTMEK Empty
MesajKonu: Geri: TARLAYI BÜYÜTMEK   TARLAYI BÜYÜTMEK I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 2:21 pm

günizi demiş ki:
Tarlayı büyütmek için birkaç şart aranıyor arkadaş listen 8 kişi olmalı ve yeterli paran olmalı bunlar yoksa yeterli doların olmalı 20 dolar yani bu 14x14 tarla için market bölümünde istediğiniz tarlayı almak için gerekli şartlar yazıyor locket yazıyor ise arkadaş listeniz yetersizdir dolarınız var ise locket yazan tarlanın yanında aynı ebatta tarla dolarla satılıyor bu kapalı değildir. bundan alabilirisiniz.....

Teşekkürler.. Wink
günizi
Destekleyen
Destekleyen

TARLAYI BÜYÜTMEK Empty
MesajKonu: Geri: TARLAYI BÜYÜTMEK   TARLAYI BÜYÜTMEK I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 7:04 pm

rica ederim
ilkercanturk
Genç Üye
Genç Üye

TARLAYI BÜYÜTMEK Empty
MesajKonu: Geri: TARLAYI BÜYÜTMEK   TARLAYI BÜYÜTMEK I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 8:46 pm

saollllllllll.....
hasan
Destekleyen
Destekleyen
hasan

TARLAYI BÜYÜTMEK Empty
MesajKonu: lütfen yardım   TARLAYI BÜYÜTMEK I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 11:02 pm

tarlamı büyütmek istiyorum yeterli altınım var ama tarlayı büyütmek için tıkladıgımda (((you must purchase the homestead first))) diye bi yazı çıkıyor ve büyütemiyorum lütfen yardım
ilkercanturk
Genç Üye
Genç Üye

TARLAYI BÜYÜTMEK Empty
MesajKonu: Geri: TARLAYI BÜYÜTMEK   TARLAYI BÜYÜTMEK I_icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 9:42 am

hangi tarlayı alacaksınnn..
hasan
Destekleyen
Destekleyen
hasan

TARLAYI BÜYÜTMEK Empty
MesajKonu: ?   TARLAYI BÜYÜTMEK I_icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 11:55 am

18*18 i alcam alabilirsem
Admin
Admin
Admin
Admin

TARLAYI BÜYÜTMEK Empty
MesajKonu: Geri: TARLAYI BÜYÜTMEK   TARLAYI BÜYÜTMEK I_icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 4:31 pm

hasan demiş ki:
tarlamı büyütmek istiyorum yeterli altınım var ama tarlayı büyütmek için tıkladıgımda (((you must purchase the homestead first))) diye bi yazı çıkıyor ve büyütemiyorum lütfen yardım

İlk önce 16x16 yı alacaksın mesela 16x16 tarlayı almadan 18x18 tarlayı alamıyorsun sırayla alman lazım.. Wink
https://farmvilleciler.yetkin-forum.com
hasan
Destekleyen
Destekleyen
hasan

TARLAYI BÜYÜTMEK Empty
MesajKonu: ?   TARLAYI BÜYÜTMEK I_icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 5:52 pm

(((you must purchase the family farm first ))) şuan 16*16 yım ve 18*18 yapmak için tıkladıgımda bu yazı çıkıyor. arkadaş sayımda 22
Admin
Admin
Admin
Admin

TARLAYI BÜYÜTMEK Empty
MesajKonu: Geri: TARLAYI BÜYÜTMEK   TARLAYI BÜYÜTMEK I_icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 6:50 pm

hasan demiş ki:
(((you must purchase the family farm first ))) şuan 16*16 yım ve 18*18 yapmak için tıkladıgımda bu yazı çıkıyor. arkadaş sayımda 22

o yazının türkçe karşılığı bir önceki tarlayı alıp sonra bunu almalısın demek ben onun için söyledim..
https://farmvilleciler.yetkin-forum.com
koful16
Destekleyen
Destekleyen

TARLAYI BÜYÜTMEK Empty
MesajKonu: Geri: TARLAYI BÜYÜTMEK   TARLAYI BÜYÜTMEK I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 4:13 pm

Tarlayı büyütmek için en az 8 kişi daha sonra ne kadar çok arkadaşınızı eklerseniz familiye o kadar çok büyütürsünüz..

TARLAYI BÜYÜTMEK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tarlayı Ekememek
» Farmvillede Tarlayı Biçememek
» Tarlayı Büyütürken Neler Hissettiniz. ?