FarmVille Hileleri Forumu...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FarmVille Hileleri Forumu...

Tüm Farmvillecileri Buraya Bekliyoruz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi

+2
nuray
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi Empty
MesajKonu: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 9:22 am

Bu hileyi yapabilmeniz için sekme açabileceğiniz bir tarayıcı gerekmektedir. (Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer 7+) Bu hilede iki adet farmville hesabımız olacak. Hesaplarımızdan biri kendi hesabımız ikincisi de sadece hile yapmak için kullanacağımız hesap. Hile yapacağımız hesap ile farmvilleye bağlanıp kendi hesabımıza istediğimiz kadar hediye gönderip sonra da kendi hesabımızdan bu hediyeleri satarak paraya dönüştüreceğiz.
Not: Önceki hileyi geçersiz kılan yamadan sonra hilede birkaç güncellenmeye gidilmiştir.

• Bunu yapmak için farmvilleye öncelikle hediye göndereceğimiz sahte hesap ile bağlanın ve Free Gifts (Hediye verme bölümü)’nü açın.
  • Bu kısma Sağ Tıklayarak, Yeni Sekmede Aç seçeneğini seçin.
  • Bunu hediyeyi kaç kez vermek istiyorsanız o kadar tekrar edin.
  • Daha sonra hepsinde vermek istediğiniz hediyeyi seçin ve Proceed To Send butonuna tıklayarak devam edin.
  • Bu işlemden sonra bütün sekmelerde hediyeyi göndereceğiniz kişiyi yani kendinizi seçin.
  • Ve Send FarmVille Gift Request butonuna tıklayın ama gelen onaylama penceresinde işlem yapmayın.
  • Bütün sekmelerde bu işlemi yapıp hepsini onaylanmaya hazır hale getirin.
  • Daha sonra bu sekmelerdeki onaylama pencerelerinden birini onaylayın.
  • Yeni bir sekmede facebookta sahte hesaptan çıkıp kendi hesabınıza girin.
  • Kendi hesabınızda hediyeyi kabul edin ve oyuna girip kullanın.
  • Daha sonra tekrar sahte hesaba girip bir başka sekmedeki onaylama penceresini onaylayın.
  • Ardından tekrar kendi hesabınızda hediyeyi kabul edin ve oyuna girip kullanın.
  • Bu işlemleri bütün hediyeleri alana kadar tekrar edin.
Gönderdiğiniz hediyeleri daha sonra satarak paraya çevirebilir ya da kurdele görevlerini tamamlayabilirsiniz.

"cafe vorld'de para kazanma hilesi"benim çiftliğim hilelericafe facebook oyunu şifrecafe worldcafe world bölüm atlamacafe world bölüm atlama hilesicafe world facebook hilecafe world facebook hilelericafe world facebook oyuncafe world hilecafe world hilelericafe world hilesicafe world hilesi videocafe world oyun hilelericafe world zaman hilesifabook oyunlarface book island paradise hilelerifacebookfacebook cafe world hilelerifacebook e kaydolfacebook farmvillefacebook hesapfacebook kaydol www.farmvilleciler.yetkin-forum.com facebook oyunlarfacebook oyunu farmvılle nın para hilesifacebookta hasat oyunufarm ville kaydolfarmvillefarmville de kola bölüm geçmefarmville de level atlama hilesifarmville de level geçmefarmville hilefarmvill kaydolfarmville levellerifarmville oyunu bölüm geçmekfarmville para hilesifarmville thre levelsfecabook farmville kaydolısland paradise oyunun son level nediroyun hileleri cafe world

En son Admin tarafından C.tesi Ocak 30, 2010 6:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://farmvilleciler.yetkin-forum.com
nuray
Destekleyen
Destekleyen
nuray

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 11:46 am

bu hile tutmuyo malesef boş geliyo hediyeler yine sadece 1 tane alabiliyosun
ilkercanturk
Genç Üye
Genç Üye

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 11:51 am

belki sen bi yerde yanlışlık yapmışsındır kardeş bi dha dene....
147
Destekleyen
Destekleyen

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 12:14 pm

bende denedim başka bir kişinin farmından gerçekten oluyo ve çok işe yarıyo.kardeş eğer sende olmuyosa bidaha dene ilk önce kendini faceini kapat sonra diğerini aç ondan sonra ondan istediğin hediyeyi gönder kendi farmına sonra onu yine kapa baştan gir kullandığın face e anasayfayı aç istekler bölümünden kabul et ve farmını aç gerçekten işe yarayacaktır kardeş umarım... Exclamation
147
Destekleyen
Destekleyen

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 12:16 pm

gönderdiğin hediyeler sınırsız değildir ama yine de günde o hesaptan kendine 1 hediye atabilirsin flower
147
Destekleyen
Destekleyen

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 12:16 pm

umarım yardımcı olabilmişimdir Rolling Eyes
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 2:12 pm

nuray demiş ki:
bu hile tutmuyo malesef boş geliyo hediyeler yine sadece 1 tane alabiliyosun

Düzgün Yaparsak oluyor.. Wink
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 2:13 pm

ilkercanturk demiş ki:
belki sen bi yerde yanlışlık yapmışsındır kardeş bi dha dene....

Evet Bir Daha Dene. Wink
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 2:13 pm

147 demiş ki:

bende denedim başka bir kişinin farmından gerçekten oluyo ve çok işe yarıyo.kardeş eğer sende olmuyosa bidaha dene ilk önce kendini faceini kapat sonra diğerini aç ondan sonra ondan istediğin hediyeyi gönder kendi farmına sonra onu yine kapa baştan gir kullandığın face e anasayfayı aç istekler bölümünden kabul et ve farmını aç gerçekten işe yarayacaktır kardeş umarım... FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi Icon_exclaim

Evet İşe Yarar. Wink
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 2:14 pm

147 demiş ki:
gönderdiğin hediyeler sınırsız değildir ama yine de günde o hesaptan kendine 1 hediye atabilirsin FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi Icon_flower

Keşke Aynı Hesaptan 4-5 Kere Daha Gönderilseydi O Zaman Daha Süper Olurdu. Smile
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 2:14 pm

147 demiş ki:
umarım yardımcı olabilmişimdir FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi Icon_rolleyes

Bu Tür Konulara Her Zaman Yardım Ederseniz Çok Sevinirim Tek Başıma Yetişemiyorum.. Wink
nuray
Destekleyen
Destekleyen
nuray

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 3:13 pm

ben direk frefox tan sahte hesabı açıp hepsini yolladım sonra onu kapatıp kendi hesabıma girdim hepsi boş çıktı orda bir yanlışlık yaptım sanırım sürekli açıp kapatmammı gerekiyo
kralice_buse
Destekleyen
Destekleyen

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 5:01 pm

EWT
ilkercanturk
Genç Üye
Genç Üye

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 8:33 pm

denedimm olduu...
147
Destekleyen
Destekleyen

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 1:29 pm

Ne demek admin her zaman bildiğim konularda yardımcı olmaya çalışırım ; Başımla Beraber Smile size yardımcı olmak beni mutlu eder
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 4:40 pm

147 demiş ki:
Ne demek admin her zaman bildiğim konularda yardımcı olmaya çalışırım ; Başımla Beraber FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi Icon_smile size yardımcı olmak beni mutlu eder

Saolasın.. Yakında Forumda Günlük 100-200 Kişi Online Olacak O Zaman Bana Yardımcı Admin Alacağım Forumlarda Bazı Bölümlere Moderatör Alacağım Ne Kadar Başarılı Olursanız O Kadar Çabuk Admin Veya Moderatör Olursunuz.. Wink
147
Destekleyen
Destekleyen

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 4:55 pm

Peki yardımcı moderatör ve admin alınan kişilere 30X30 hilesini söyleyecek misiniz?
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 6:05 pm

147 demiş ki:
Peki yardımcı moderatör ve admin alınan kişilere 30X30 hilesini söyleyecek misiniz?

Benim Söylememe Gerek Yok Farmville Yetkililerine Mesaj Attım Yakında 26x26 Açılacakmış Ardında 28x28 Ve 30x30 Da Gelecekmiş..

Benim Hileyide Kaldırmamı İstediler Yoksa Hesabımı Sİleceklermiş.
147
Destekleyen
Destekleyen

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 7:26 pm

He anladım ... Cool
DeViL
Co-Adminler
Co-Adminler
DeViL

MesajKonu: Geri: FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi   FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi I_icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 11:58 pm

oluyo tşkelr

FarmVille Sınırsız Hediye Hilesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FarmVille Hızlı Oyun Hilesi
» FarmVille Market Hilesi Ve Bilgilendirme Yazımız
» FarmVille Hızlı Ekip Biçme Hilesi
» Farmville Altın Tavuk Almanın Hilesi
» Farmville Altın Tavuk Almanın Hilesi